Nowe Mieszkania, Osiedle Iwaszkiewicza 36, Wrocław

ZAMIESZKASZ TU Z PRZYJEMNOŚCIĄ

Nowe Mieszkania – Osiedle Iwaszkiewicza 36 – to trzy kameralne budynki wielorodzinne w niskiej, trzykondygnacyjnej zabudowie z garażem podziemnym na Krzykach. Inwestycja położona jest w cichej i spokojnej okolicy, z dala od zgiełku metropolii oraz blisko terenów zielonych. Lokalizacja osiedla umożliwia dogodny dojazd do najważniejszych arterii komunikacyjnych miasta Wrocławia.

 

ATRAKCYJNA CENA MIESZKAŃ – Komfort w cenie

Możesz spełnić marzenie o posiadaniu własnego mieszkania w niedalekiej odległości od centrum miasta w wyjątkowo korzystnej cennie.

W ofercie mamy mieszkania do których dodatkowo przynależy ogródek lub antresola.

Ogródek, taras lub balkon w cenie mieszkania!

Antresole w wyjątkowo korzystnej cenie !

 

WYBIERZ MIESZKANIE DLA SIEBIE!

TABELA MIESZKAŃ I ETAP

TABELA MIESZKAŃ II ETAP

 

BEZPIECZNIE I WYGODNIE – Sztuka nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań

Nowe Mieszkania – Osiedle Iwaszkiewicza 36 jest inwestycją w odpowiedzi na potrzeby wszystkich tych, którzy cenią w architekturze piękno nowoczesnych, prostych form i rozwiązań. Dopracowane detale, spójna i elegancka kolorystyka elewacji oraz duże, przestronne okna zapewniają doskonały wygląd, niezależnie od zmieniających się trendów. 

Na terenie osiedla powstanie łącznie 60 lokali mieszkalnych.

W budynkach wielorodzinnych zaprojektowano mieszkania 2 i 3-pokojowe o powierzchni użytkowej od 46 m² do 63 m2. 

Wszystkie lokale mieszkalne posiadają balkony lub przestronne tarasy. Ponadto, większość mieszkań na parterze posiada własne ogródki, a mieszkania na ostatniej, trzeciej kondygnacji budynków będą miały antresole w wyjątkowo korzystnych cenach.

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców zaprojektowano 73 miejsca postojowe, które zostały zlokalizowane w garażach podziemnych oraz na terenie posesji.

Zadbaliśmy także o najmłodszych mieszkańców projektując na terenie osiedla plac zabaw, co gwarantuje dzieciom bezpieczne miejsce do zabawy, a rodzicom chwilę spokoju i odpoczynku.

Dla bezpieczeństwa i wygody przyszłych mieszkańców osiedle Iwaszkiewicza 36 zostanie ogrodzone i oświetlone.

 

Nasza Nowa Inwestycja-  Osiedle Iwaszkiewicza 36 – zostanie zrealizowane w III etapach:

– etap I – budynek wielorodzinny w zabudowie niskiej, trzykondygnacyjnej – 21 mieszkań  

– etap II – budynek wielorodzinnej w zabudowie niskiej, trzykondygnacyjnej – 18 mieszkań  

– etap III – budynek wielorodzinny w zabudowie niskiej, trzykondygnacyjnej – 21 mieszkań  

Rozpoczęcie I etapu inwestycji – kwiecień 2020 roku

Zakończenie I etapu inwestycji – grudzień 2021 roku

Szczegółowe informacje o mieszkaniach zostaną wkrótce umieszczone na podstronach poszczególnych etapów Osiedle – Iwaszkiewicza 36.

Miejsce przyjazne rodzinie i doskonałe dla amatorów aktywnego spędzania czasu

Osiedle – Iwaszkiewicza 36 jest doskonale położone w południowej części miasta, na Wojszycach, przy ul. Iwaszkiewicza. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój. Dzielnica ta jest jedną z najczęściej wybieranych lokalizacji przez osoby, które poszukują mieszkania w dobrej dzielnicy Wrocławia. Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych daje możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu, co jest niekwestionowaną zaletą i daje przewagę nad innymi lokalizacjami.  

Jeżeli zamieszkasz na Osiedlu – Iwaszkiewicza 36  będziesz mieć łatwy dostęp do żłobków, przedszkoli i szkół, w niedużej odległości jest również nowoczesny szpital.

Nie jesteś zmotoryzowany? Czekają na Ciebie dogodne połączenia autobusowe.